وبلاگ

ششمین کمپ قهوه بونو _ فروردین 97

15photo_2018-04-14_15-49-10
خبرها رویدادها فعالیت ها

ششمین کمپ قهوه بونو _ فروردین 97

بهار را بهانه داشتیم تا به دل طبیعت بزنیم. این بار فراخوان عمومی برای کمپ قهوه اعلام کردیم. نتیجه درو از باورمان بود حدود 50 نفر عاشق قهوه به دعوت ما پاسخ دادند و این شد در روز 24 فروردین ماه ساعت 8 صبح به قصد روستای کوهپایه ای ابرده عازم شدیم.

کمپ این دفعه در مکان کمپ قبلی بود ولی در کمپ قبلی بعلت بارش باران شدید مجبور به تغییر مکان شدیم. ولی این بار هوای بهاری ابرده حال ما را بهتر کرد. صبحانه را دوستان خوبمان در کافه یارین تهیه دیده بودند.

    

پس از صرف صبحانه و استقرار لوازم کمپ دوستان شروع به دم آوری قهوه کردند. پس از آن کلاس آموزشی نوشیدنی سرد را داشتیم. آشنایی با نوشیدنی های سرد با پایه ی قهوه بسیار برای دوستان مفید و جالب بود.

در حین آموزش ها گروه موسیقی که برای اولین بار میهمان کمپ ما بودند با هنرنماییشان جمع را به وجد آوردند. موسیقی زنده طراوت بهار را برایمان دو چندان کرد.

و در پایان عکسهای یادگاری بهانه ای شد تا تصاویر ماندگار از این روز بیاد ماندنی خلق کنیم.

همواره قهوه دغدغه ما بوده و هست ولی در کمپ قهوه، طبیعت نیز برای ما با ارزش است لذا همواره به حفظ محیط زیست پیرامونمان کوشیده ایم و خداوند را شاکریم که هنوز طبیعتی داریم که از آن بهره ببریم.


کمپ قهوه بونو مختص به هنرجوبان آکادمی بونو مشهد می باشد. تنها در فراخوان های عمومی دیگر دوستداران قهوه می توانند در کمپ قهوه حضور بعمل برسانند. لذا برای اطلاع از جزئیات برگزاری کمپ به کانال ما در تلگرام و پیج ما در اینستاگرام بپیوندید.

هر ماه یک کمپ قهوه داریم.

گزارش پنجمین کمپ قهوه بونو را در اینجا ببینید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *