وبلاگ

پنجمین کمپ قهوه بونو _ آذر 96

photo_2017-12-08_19-08-54
رویدادها فعالیت ها

پنجمین کمپ قهوه بونو _ آذر 96

در جمعه ای که گذشت خاطره ی ماندگار دیگری را رقم زدیم. هدف کمپ قهوه این دفعه طبیعت سرد و پائیزی ابرده (از روستاهای اطراف شاندیز) بود. این بار تجربه ی متفاوت در کمپ های دوره ای بونو داشتیم. قصد داشتیم تا مسابقه ی دم آوری بهترین قهوه به روش آیروپرس را برگزار کنیم.

ابتدا که رسیدیم هوا خوب بود ولی کم کم پائیز آن روی سرد خود را به ما نشان داد و مجبور به تغییر مکان کمپ شدیم. پس از صرف صبحانه و قهوه به سمت باغ یکی از قهوه دوستان و یکی از اعضای جامعه بزرگ بونو، سرکار خانم حسینیان حرکت کردیم و در آنجا چلنج آیروپرس رو اجرا کردیم.

آیروپرس وسیله ای برای دم آوری قهوه است که مسابقات آن در جهان و در کشورمان با هیجان خاصی دنبال میشود. اینبار 12 نفر داوطلب شدند تا این رقابت مفرح، آموزنده و هیجان انگیز را به معرض نمایش بگذارند. خانم های باریستا هم مثل همیشه حضور داشتند. حتی از خارج از مشهد هم شرکت کننده داشتیم.

رقابت خیلی جدی پیگیر میشد و هیجان به اوج خود رسیده بود تا اینکه آقای حمید اکبری توانست به مرحله فینال برسد و قهرمان این کمپ ما شود.

اینبار هم سرما نتوانست جلوی گرمای کمپ قهوه ی ما را بگیرد.

با تشکر از تمامی دوستانی که ما را در چنین روز خوبی همراهی کردند


کمپ قهوه بونو مختص به هنرجوبان آکادمی بونو مشهد می باشد. تنها در فراخوان های عمومی دیگر دوستداران قهوه می توانند در کمپ قهوه حضور بعمل برسانند. لذا برای اطلاع از جزئیات برگزاری کمپ به کانال ما در تلگرام و پیج ما در اینستاگرام بپیوندید.

هر ماه یک کمپ قهوه داریم.

گزارش چهارمین کمپ قهوه بونو را در اینجا ببینید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *