وبلاگ

هفتمین کمپ قهوه بونو _ شهریور 97

photo_2018-09-07_15-44-56
رویدادها فعالیت ها

هفتمین کمپ قهوه بونو _ شهریور 97

هفتمین کمپ قهوه بونو را در حالی استارت زدیم که تمامی همراهان همیشگی کافی کمپ منتظر آن بودند. این بار در یک روز گرم تابستانی گرد هم آمدیم تا با عطر قهوه دل طبیعت را بشکافیم.

زمان قرار

ساعت 7 صبح روز جمعه 16 شهریور حدود 30 نفر عاشق قهوه با هم قرار گذاشتند تا تجربه دم آوری قهوه را در طبیعت کسب کنند. کمپ قهوه از عاشقان قهوه تشکیل شده است.

دم آوری قهوه به روش کمکس

بعضی ها تازه کار بودند و بعضی خبره. ولی همگی یک نقطه مشترک داشتند ” قهوه “. این بار کمپ قهوه بسترش در طبیعت زیبا و ماندگار روستای تاریخی زشک (شاندیز) بود. پس از استقرار لوازم و صرف صبحانه به تدارک تنها بهانه ی مشترکمان یعنی قهوه پرداختیم.

دم آوری قهوه

اکثرا وسیله دمی خودشان را به همراه آورده بودند. هیچ چیز جلودار شور و شوق دوستان نبود.

دم آوری قهوه به روش کالیتا

دم آوری قهوه به روش V60

اجرای موسیقی زنده

گروه موسیقی نیز که دیگر همدل با ما شده بود ترانه ی طبیعت را برایمان نواخت. اجرای زنده ی موسیقی در طبیعت برای یک نوازنده همانند دم آوری قهوه در طبیعت برای یک باریستا، چالش برانگیز است. اما انرژی مثبت موجود در تک تک همسفران تمامی چالشها را بر طرف می کرد.

اجرای موسیقی زنده در طبیعت

عکس های یادگاری

ساعتها طوری سپری شدند که گویی اصلا از عمر ما محسوب نشد و خاطره ی یک روز خوش شروع همبستگی های ما بود. این خاطرات در کمپ قهوه برای ما ماندگار است.

هنر ما قهوه و دغدغه ما حفظ محیط زیست است. دوستار طبیعتیم و همانند وی رفتار می کنیم.

با تشکر از همه ی دوستانی که با حضورشان این روز فوق العاده را برایمان ماندگار کردند. به امید دیدار شما در کمپ بعدی.


کمپ قهوه بونو مختص به هنرجوبان آکادمی بونو مشهد می باشد. تنها در فراخوان های عمومی دیگر دوستداران قهوه می توانند در کمپ قهوه حضور بعمل برسانند. لذا برای اطلاع از جزئیات برگزاری کمپ به کانال ما در تلگرام و پیج ما در اینستاگرام بپیوندید.

هر ماه یک کمپ قهوه داریم.

گزارش ششمین کمپ قهوه بونو را در اینجا ببینید.

 

 

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *